KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17003049
nr 1700 3049
Carl Brandt. Signerad, daterad 1914, landskap. Olja på duk, 58x90cm, yttermått inklusive ram: 74x106cm
Kondition: lagad duk
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 maj 2025
kl 19:03:37
8/5 22:53:10
300 kr
12/5 16:14:19